La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 908 Culés

1

W ogóle jeżeli ktoś studiuje i nie ma co robić w wakacje a interesuje się trochę klimatami wojskowy i chce sobie coś dorobić to ta "Legia Akademicka" to wydaje się super sprawą. Można sobie pobiegać, nowych ludzi poznać i ogólnie spróbować czegoś nowego w życiu. A te ok. 2 tys. złotych piechotą nie chodzą.
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @michal26 @Ojciec5tkidzieci

0

@Kgorecki2500 polecam truskawki albo szparagi w DE

0

@Joe_Pesci Nie znam niemieckiego więc ciężko by było :P Plus to nudy raczej

0

@Kgorecki2500 tam niemieckiego nie trzeba, a i fajne doświadczenie i można też spoko ludzi poznać, a nawet i bardzo dobrze zarobić jak na studenta

0

@Joe_Pesci Mi by było niezręcznie się z nimi na migi dogadywać bo Niemcy to tak średnio chyba po angielsku szprechają :/ Ale też dla kogoś to może być jakaś opcja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?