La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

58

Ter Stegen: "Czy Messi wróci do Barcy? Jeśli nie wróci, to będzie to zła rzecz. Ponieważ Messi przez lata dokonał tu wielkich rzeczy i wszyscy są szczęśliwi, gdy słyszą jego nazwisko połączone z Barceloną."
Ter Stegen: "Moje najlepsze wspomnienie z El Clasico do dziś? Gol Messiego na Bernabeu na 2-3."
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Sysia11 @Barca1992 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @FCBparasiempre

27

@Lionel_Messi10 Messi powinien być w domu, a domem jest FCB.

27

@Lionel_Messi10 Pamiętam te brednie mówione że niby Messi się nie lubił z Ter Stegenem xD

8

@MesQueUnClub_87 Dokładnie ;-))
@Kondziubarca Jak oni po meczu zawsze ze sobą gadali z tego co pamiętam ;-)

10

@Lionel_Messi10 @Kondziubarca po prostu wielu boli jak dobrym piłkarzem jest Messi i po prostu tych ataków często opartych na fake newsach jest bardzo wiele.

11

@Lionel_Messi10 Mnie boli to, że Messi pograł tak krótko z Pedrim. Tak fajnie się rozumieli na boisku. Asysty pietkami, klepka z pierwszej piłeczki. Młodziutki Hiszpan mógłby wejść na jeszcze wyższy poziom grając przy Leo.

9

@Kondziubarca i tak najlepszy fejk był z Griezmannem któremu Messi nie podawał piłki bo go nie lubił :D

« Powrót do wszystkich komentarzy