La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

1

Odchodząc już od wczorajszych męczarni naszych, to jak człowiek zobaczy wszystkie ligi to wszystkie w tym sezonie sie męczą.

City, Real, Lvp, Juve, PSG, AM, Chelsea - czy można powiedzieć ze graja piękną piłke? Mam wrażenie ze mistrzostwa swoje robią, sporo piłkarzy jest pod forma. Nie zdziwię się jak w tym roku LM może zgarnąć ktoś nieoczekiwany, dużo będzie zależeć od kontuzji i formy fizycznej.

A teraz kto jest w formie. Arsenal - ilu piłkarzy grało na mistrzostwach? Grało główne skrzypce.
Włochy, ich w ogole nie było na mistrzostwach, Napoli w formie.

0

@tbas Verratti też nie był,a forma flop.

0

@tbas Z Arsenalu dostało powołanie tylu samo piłkarzy co z Juve, Chelsea czy PSG i więcej niż z LVP, zresztą mam wrażenie, że PSG za Galtiera cały czas gra niepewnie i nie przekonuje, to samo z Juve z Maxem czy Chelsea z Potterem, tak samo Liverpool, nie przekonuje od początku sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?