- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
1
Temat Zmęczenie.
Czy zmęczenie nie jest tematem nakręcanym przez media i społeczność....?? 20 lat temu nie słyszałem żeby ktokolwiek był zmęczony. W tej chwili słyszę wszędzie, że ktoś jest czymś zmęczony. Przed pracą, po pracy, w pracy, od leżenia, od umycia podłogi.
Czy to nie jest tak że narracja mediów radia a przede wszystkim wszystkich programów telewizyjnych typu dzień dobry ... Gdzie na każdym kroku podkreślają jacy to my nie jesteśmy zmęczeni życiem, pogodą, chodzeniem, spaniem, itd, itp.
Zmierzamy w kierunku nic nie robienia i męczenia się. Wszystko kupujemy przez internet. Zakupy jedzenie dostarczają nam pod drzwi. My wiecznie jesteśmy zmęczeni.
Wstając rano do pracy. My już wiemy że po będziemy zmęczeni i najlepiej to pójść spać. Czy nie jest to na siłę wpajanie ludziom do głowy tego "zmęczenia"
22
@Krzysztof1987 Masz rację. 30 lat temu zmęczenie nie istniało, dopiero w XXI wieku odkryli je naukowcy.
3
@Krzysztof1987 No u mnie nikt nie gadał że jest zmęczony, zwyczajnie po pracy szedł drzemkę zrobić, albo o 21 do spania. Ja w tym tygodniu może łącznie 18h spałem i nie jęcze
3
@Krzysztof1987 Ja tam 20 lat temu słyszałem często, że moi rodzice są zmęczeni wracając do domu z pracy.
6
@tristan87 Bo tam czekałeś na nich Ty. Nie ma się co dziwić. :).
3
@Dari0G To też:)
10
@Krzysztof1987 Jeden z najgłupszych komentarzy w dziejach. Kongratulejszyn
1
@Krzysztof1987 Jakby zamienić słowo zmęczenie na depresje to już 100% byś brzmiał jak typowy boomer.
3
@P33ck Kapitan Kucharek musi coś dzisiaj wrzucić, żeby przebić xD.
1
@DonCarletto Już wrzucił.
1
@tristan87 O kurna, rzeczywiście. Nie no, jak zwykle odklejka top xD.
1
@DonCarletto Panel ekspercki na La Rambli musi być przecież
0
@TheNekro94 nie mówię, że nie istniało. Ale 20 lat temu ludzie tak nie pier.... Że są wiecznie zmęczeni.
@P33ck
@don'T.R.I.P.e
Widzę że Panowie należą do grupy wiecznie zmęczonych. Zapewne nawet pisanie na La Rambli powoduje u was ogromne zmęczenie.
Temat Depresji jest również naciągany przez Media itp. za x lat Będzie to najczęstszą choroba.... Są to realia czy wymysły lekarzy żeby wpędzić nas w brak sensu życia wegetowanie i wydawanie kasy na leki?
Ja idąc do pracy na 8 a najczęściej 9 10h mam siły na to żeby żyć aktywnie chodzić grać w piłkę, na siłownię. Wyjść na piwo, spacer do restauracji. Basen bieganie czy inny rodzaj aktywności. Nie pierdol..... 8 razy dziennie. Wstając o 6 zaczynając koncert od 7
Jestem zmęczony
Chcę mi się spać
Ja chcę już drzemkę
Nie mam sił
Może tylko ja sie otaczam takimi ludźmi. Nie słyszycie od znajomych ciągłego marudzenia na zmęczenie ??
1
@Krzysztof1987
Ja bym chcial zobaczyć ten trening na siłowni. Jak Ty nie jesteś zmęczony na maksa po treningu, to chyba na tej siłowni tylko jesteś :)
0
@Krzysztof1987 Wspaniale, ciesze się że masz się dobrze.
Ale my nie mówimy o tobie tylko innych ludziach.
0
@ObiektywnyKibic121 Siłownia nie polega na tym żeby tam chodzić i za każdym razem cisnąć max i zarżnąć mięśnie, naderwać ścięgna i nabawić się kontuzji. Chodzi o systematyczne i regularne chodzenie. Często również po wysiłku fizycznym, basen, siłownia czujesz się lepiej niż przed i masz więcej energii.
0
@don'T.R.I.P.e Więc jako inny człowiek. Zamiast pisać Swoje wypociny, które nie wnoszą niczego do rozmowy, mógłbyś odp na pytanie. Jak wygląda sytuacja że zmęczeniem u Ciebie i twoich znajomych, rodziny.
0
@Krzysztof1987
Chroniczne zmęczenie to realny i duży problem w społeczeństwie.
Depresja również jest ogromnym problemem.
Swoją drogą dotknąłeś jednej z przyczyn - brak aktywności fizycznej u wielu ludzi może być czynnikiem wpływającym na chroniczne zmęczenie.
Ze mną i rodziną wszystko wporządku ale to nie znaczy że problem nie istnieje w społeczeństwie.
Dyskutując na takie tematy nie można polegać na wiedzy anegdotycznej ani własnych przeczuciach.