La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1709 Culés

2

Fatalny mecz, fatalne widowisko ale pokazaliśmy że pottafimy cierpieć. Kawał ciężkiej, dobrze odwalonej pracy na boisku i trochę szczęścia. Obrońcy dzisiaj top, cała pomoc zostawila serce i płuca. Szkoda tej sytuacji na 2:0. Xavi udowodnił że jest elastyczny i ma pomysły gdy brak kluczowych elementów jego układanki.
Martwi mocno Fati bo gość wygląda jakby przyszedł z 3 ligowca, do tego brak zaangażowania w pressing gdzie taki Gavi biega jak opętany przez 90 minut

1

@BulaKG otoczenie Fatiego m inne zdanie

konto usunięte

0

@BulaKG ty jesteś fatalny . Barca miała taki plan taktyczny i wykonali go kapitalnie . Czapki z głów . Przed meczem każdy pytał ile przegramy. Oglądało się fatalnie dla kibica Barcelony ale ogrom pracy defensywnej składa ręce do oklasków

1

@BulaKG jak zobaczyłem że w 93 minucie Fati ma autostrade na lewej stronie a biegający cały mecz Militao goni go niczym Bale Bartre to straciłem resztki nadzieji że z niego coś jeszcze będzie

0

@Barca1922 Dokładnie to napisałem. Umiesz czytac?

konto usunięte

0

@BulaKG haha sorry po początku fatalny mecz przestałem czytać :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?