La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2445 Culés

3

Ciekawe, czy w końcu zamkną ryj ci co powtarzają jak mantre, że poziom w Hiszpanii jest słaby a połowa drużyn LL by grała w 2. lidze angielskiej.
Macie, jakieś Sociedad czy Mallorca potrafiły zneutralizować Real i zabrać im punkty a potężny Liverpool rozłożył nogi tak, jak nikt w La Lidze nóg przed Realem nie rozłozył od dawna.

0

@Tasde Piękne słowa

2

@Tasde nie zapominaj ile hiszpańskich drużyn gra w 1/8 lm

0

@MrPGG no w 1/4 już będzie po równo xD

0

@Tasde To powiedz mi ile hiszpańskich teamów gra w LM i LE.To pokazuje ich poziom, a nie pojedyncze mecze z La Ligi.

0

@Tasde Racja, ale potencjalni rywale się spotkają dopiero w Czwartek a nie druga drużyna LL z ósmą :p

0

@Comentateiro Super, tylko jak na razie 3/4 angielskie drużyny są jedną nogą poza LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?