La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 635 Culés

14

Tak się zastanawiam, jaki jest poziom intelektualny użytkowników, którzy wypisują, że Lewy macha łapami. On sygnalizuje, że ma wolną pozycję. Zdarza się, że jest rozczarowany brakiem podań, gdy się dobrze ustawia. Jaki napastnik by nie był? I fakt, w trakcie meczu są sytuacje, kiedy dałoby się zagrać do niego prostopadłą piłkę, zagrać za plecy stoperów albo gdy schodzi w stronę skrzydła, żeby przenieść ciężar gry crossem. Jako napastnik szuka sobie miejsca na boisku i daje różne opcje do rozegrania, ale zachowawczość pomocników lub środkowych obrońców jest zbyt duża. Jednak wystarczy trochę wiedzy i dobrej woli, aby to dostrzec, zamiast pitolić farmazony.

5

@Cochise
Kiedy sygnalizuje? Jak on macha łapami już po zakończonej akcji że ktoś nie podał xD

1

@Deviler Oglądaj mecz to się dowiesz.

4

@Cochise
No ale chodzi o to, że macha łapami po zakończonej akcji, że ktoś nie podał a nie o to, że w czasie akcji sygnalizuje pozycje

2

@Deviler I sygnalizuje pozycję, i po akcji pokazuje, w jaki sposób można było mu zagrać. Z machaniem łapami ma to tyle wspólnego co świnia z gwiazdami.

0

@Deviler Ja pamiętam jak El Pistolero lubił pomachać, szczególnie do sędziego kiedy nie chciał się nabrać na symulkę, więc dajmy spokój ;)

0

@Cochise Lewy bardzo dużo komunikuje się z kolegami, daje im zapewne wskazówki jak mogą mu dograć, wiec nic dziwnego że jest sfrustrowany. Po to mamy takiego napastnika żeby wykańczał akcje zespołu. Tylko trzeba mu je pierw stworzyć.

0

@Deviler Jeśli chodzi o machanie łapami, to do Suareza Lewy nie ma podjazdu.

1

@Cochise nie chodzi o samo machanie lapami tylko o w jaki sposob to robi. Czasem zbyt pretensjonalnie, jak on psuje sytuacje a jest ich ostatnio sporo to nikt tak nie robi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?