La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

konto usunięte

4

Xavi tutaj strollował strasznie bo Raphinha był w gazie a jeszcze na ławce chyba Raphinha powiedział "puta" przynajmniej tak z ruchu warg można było wyczytać

0

@Emhyr Xavi ogólnie od .....lił dizś "trenerke".

konto usunięte

0

@Emhyr no leciało ostro puty i inne pomyje nawet ja nie rozumiem hiszpańskiego a to zrozumiale brawo RApha. co to tego tłumaczenia Denzela.. absurd pomóc Drużnie? chyba zaszkodzić debil i tyle.

0

@Emhyr I co z tego? Jeżeli jest jakis powód dla ktorego ma być zmieniony w każdym meczu - bo np. bulimy kasę za pełne 90 minut - to należy go zmienić w końcówce i tyle. A to że się będzie wnerwiał to nie ma żadnego znaczenia, bo liczy się korzyść klubu.

konto usunięte

2

@Azi Jaki był powód powiedz mi. Też jaki był powód wystawiając Alonso i Albe od pierwszej to z ich strony poszły dwie bramki. Xavi nie ma nic nie obronę przegrał ten mecz sam. Ma w niedzielę mecz z Cadizem to tam wystaw drugi skład.

0

@Emhyr Pewnie nie zauważyłeś ale było 2:2 XD

konto usunięte

0

@Emhyr Panie Kszawi dla dobra zespołu to możesz Pan wprowadzić Ferrana w 80min gdy wygrywamy z Realem 3:1, a Raphinha nie ma siły lub mu nie idzie co nie raz się zdarzało. Ale nie dziś. Przeprosić to Pan powinieneś.

konto usunięte

0

@Azi no widze jest 2:2 i gramy na oldtraford ez pomocy tam pewnie bedzie chyba trudniej tak myśle.

konto usunięte

0

@Azi No 2:2 było i co ściągasz Raphinhe po golu>?

0

@Emhyr Jeżeli jest powód to tak. Nie rozumiem jak można mieć o to ból dupy :D

konto usunięte

0

@Azi Czyli się nie znasz na piłce

0

@Emhyr Ło panie ale mnie ochodzi Twoja opinia w tym temacie! XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?