La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

5

A już niebawem "Tłusty czwartek", więc proszę pamiętać, by stać w kilometrowej kolejce po 5 pączków, bo w inne dni nie wypada kupować :P

konto usunięte

2

@okiemtypera_lucaxx95 Ale jak kupisz wcześniej to będą niedobre

2

@okiemtypera_lucaxx95 Otóż właśnie to zamierzam zrobić ;)

0

@Emhyr przeciwnie, będą smakować równie pysznie, w dodatku bez kolejki i zapewne dużo taniej :p

konto usunięte

3

@okiemtypera_lucaxx95 No właśnie że nie bo na drugi dzień są beznadziejne a na trzeci czy czwarty to już do smietnika. Najlepsze są świeżo wypiekane tak jak bułki

0

@okiemtypera_lucaxx95 jest wiele rzeczy, których ludzie nie robią cały rok mimo, że mogą. Kwiaty możesz swojej kobiecie kupować cały rok nie musisz czekać na walentynki, barszcz z uszkami możesz jeść cały rok nie musisz czekać na wigilię i tak można wymieniać w nieskończoność

0

@Emhyr nikt nie mówi o drugim dniu, pączki są wypiekane każdego dnia, a w tłusty czwartek kładzie się większy nacisk na ilość, by sprzedać ich jak najwięcej, więc siłą rzeczy nie będą równie dobre, jak np. w inne dni :-)

0

@Kinginiesta to już poruszałem w innym wpisie, że jak ktoś kupuje kwiaty kobiecie tylko w Walentynki, to jest to smutne, tak samo jak odwiedziny babci/dziadka tylko w "ich święta" ;p

3

@okiemtypera_lucaxx95 polaczki nawet na swieto ktore opiera sie na jedzeniu paczkow potrafia marudzic, fenomen socjologiczny xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 a co w tym nadzwyczajnego że ludzie święta obchodzą w wyjątkowy sposób... Właśnie widzę Twój wpis o walentynkach, straszny z Ciebie malkontent

0

@marcin62 polaczki wyśmiewają tych co stoją, a drugie polaczki mają pretensje o to, że ktoś to wyśmiewa tak w skrócie mocno

konto usunięte

1

@okiemtypera_lucaxx95 To jak nie o drugim to o którym bo napisałem że im dalej tym bardziej się do śmieci nadają. Teraz pieczywo po jednym dniu się nie nadaje do spożycia robi się suche

0

@okiemtypera_lucaxx95 urodziny też obchodzisz w inne dni? xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?