- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1322 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1322 Culés
1
Ronaldinho vs Zidanevs Beckham kto był lepszy w prime?
@Barca_Big_Moment @LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @lucas/catalan @Colon
13
@LeoMessi1994 z całym szacunkiem ale Beckham w tym zestawieniu to jakieś nieporozumienie :)
A co do pytania, u szczytu formy to pewnie Ronaldinho, ale z przebiegu całej kariery to chyba dał bym Zidane. Dla tego, że dłużej był na topie
0
@LeoMessi1994 Beckham, zdecydowanie.
1
@LeoMessi1994 Tutaj to nawet nie ma dyskusji. R10 >> Zidane >>>>>>>>>> Beckham.
1
@LeoMessi1994 tak jak pisał @mrboom wyżej Prime to Ronladinho (albo Ronaldo Fenomeno zamiast Beckhama) ale patrząc na całokształt kariery to Zidane
1
@LeoMessi1994 W Prime? Ronaldinho. Przecież pod względem talentu, geniuszu do piłki i czucia nóg to był fenomen, z całym szacunkiem do wspaniałego Zizou bo Anglika nie biorę tu w ogóle pod uwagę.
1
@LeoMessi1994 Ronaldinho miał konkretny prime, mało jest zawodników mogących się z nim równać pod tym względem.
1
@LeoMessi1994 Beckham to miał prime ale swoich majtek :D
0
@LeoMessi1994 Nie lubię Zidana. Ale Beckham nie był wcale taki dobry, tylko medialny. Także Z > B. Ronaldinho poza skalą.
0
@LeoMessi1994 Jeden z nich ostro ćpał swego czasu był artykuł nawet w brytyjskiej telewizji