La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1699 Culés

1

Ale ten nowy odcinek Parszywej Zgrai słaby. Takie mocne 2/10 :/ Taki Indiana Jones w kosmosie. W dodatku ta postać która niewiadomo kim jest.
@Szreko @szela1899 @Jakchcesz @HighestInTheRoom @masq @Rewolucja123

0

@Kgorecki2500 Derby Madrytu, emocje w pełni. Gdzie tu jakiś kosmos potrzebny

0

@Kgorecki2500 czekam na nowy sezon Mando, jedyne co mi się podoba w tym uniwersum.

1

@Kgorecki2500 Jeśli to były Indiana Jones w kosmosie to byłoby to 10/10. Swoją drogą jest coś w tym stylu i zwie się Dr APhra nie wiem czy czytałeś. Jeśli nie to polecam. Co do odcina to porażka. Misja poboczna nie wnosząca zupełnie nic do historii. Totalny bez sensu takie odcinki.

0

@Kgorecki2500 Nadgoniłem trochę i jestem już na bieżąco. Niestety ale nie oceniam dobrze całości tego serialu. Wiele odcinków kompletnie nie wnosi nic do fabuły. Druga sprawa jest taka, że są czasem zbyt infantylne, Omega jest mega drażniąca. Przynajmniej dla mnie. Tak w sumie to odcinki, które mi się podobały mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. To samo jak zepsuli potencjał na postać Cody’ego…

« Powrót do wszystkich komentarzy