La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 573 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

0

Szczerze tak z perspektywy czasu nie dziwię się, że Argentyńczycy tak długo i hucznie świętowali MŚ.

W Ameryce Południowej football jest jak religia, każdy Argentyńczyk wiedział, że jeśli nie teraz to Argentyna długo by poczekała na kolejną szansę.

Kraj notuje jedną z największych inflacji na świecie (żywność o 50% droższa niż przed rokiem). Kraj jest na granicy 10 upadku w historii. Ogółem Ameryka Łacińska / Środkowa należy do jednych z największą przestępczością. W kraju mówi się o możliwej fuzji walut z Brazylią. Ci ludzie na prawdę nie mają wielu powodów do radości.

2

@Kengo Latynosi mają inne podejście do życia. To nie jest tak depresyjne społeczeństwo jak Europejczycy.

0

@Criss18Barca A nie masz wrażenia, że im inteligentniejsze społeczeństwo tym mniejsza przestępczość i większa liczba depresji?

1

@Kengo gdyby nie ,,porządek europejczyków" i ich inteligencja w okradaniu ameryki przez tyle lat z pewnością nie mieliby oni teraz tyle problemów co obecnie.

1

@VbamboeB No z pewnością. Tylko dlaczego to oni nie stworzyli cywilizacji która by podbiła Europę? Zamiast tego składali ofiary z ludzi i ganiali się po lasach.

0

@VbamboeB ale Europejczycy nie okradali dzisiejszych Argentyńczyków. Dzisiejsi mieszkańcy Argentyny, to właśnie ci,, oprawcy,, :)

Zresztą nikt nie bronił tamtejszym plemionom odkrywać nowych kontynentów :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?