- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1261 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
6
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
pt9
9
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
kocuur
10
Zazdroszczę emerytom i rencistom przez najbliższy czas. Oni mogą obejrzeć wszystkie mecze na... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1261 Culés
2
Santos duże nazwisko, ale jakoś Bento czy Petković mi się bardziej podobali. Skoro on nawet w reprezentacji Portugalii grał wyrachowaną i defensywną piłkę to co dopiero będzie u nas?
1
@Uukasz_93 U nas też, ale to będzie wtedy nazywane odpowiedzialną grą i rozumieniem naszych możliwości. Trener z zagranicy, więc na pewno robi wszystko dobrze
1
@GeneralXavi W tej smutnej kadrze naprawdę chciałbym w końcu trochę efektowności, a z Santosem to będzie nierealne.
1
@GeneralXavi
Lepszy Santos niż jakiś Polak, który myśli, że rozumy pozjadał
0
@Uukasz_93 i te jego gloryfikowanie sukcesu na euro. Porównać to można zarówno stylem gry jak i wynikami do naszego Czesia. Te same euro gdzie wprowadzili opcje wyjścia z 3 miejsca (na 4 zespoły) i tak Portugalia zajęła 3 miejsce w stosunkowo łatwej grupie po 3 remisach, a następnie ich ścieżka była banalnie prosta trafiając na Polskę, a następnie w półfinale na Walię (sick). W finale dopiero mieli mocnego rywala, który faktycznie ich gniotl, mnóstwo szczęścia obijanie poprzeczki i słupków przez Francuzów i dopiero jedna jedyna kontra i akcja Portugali w dogrywce. Tak, wygrali, ale trochę to wszystko przysłania rzeczywistość jak ta gra ich wyglądala, bo mając takie nazwiska grali pazdzierz. Sam Santos miał już wylecieć z repki, bo Portugalczycy mieli go dość, ale zdobywając euro musieli go zostawić.
0
@Uukasz_93 Dopóki będą wyniki to niech gra jak uważa. Choćby jak swego czasu Rehhagel i Grecja.
0
@Toretto No ale to wina Santosa ze Belgia postanowiłą sie wywalić na Walii w ćwierćfinale?
0
@takisobiektos a czy napisałem, że to jego wina czy zasługa? Oczywiście, że nie ale nie zmienia to faktu że beznadziejna Walia była w półfinale. Ich to nawet my byśmy klepneli :) statystyki Santosa mnie nie przekonują. On ma mniej zwycięstw niż remisów i porazek, a przez lata prowadził jedną z lepszych kadr na świecie. Żenująca statystyka, boję się pomyśleć jakie liczby u nas wykręci ;)