La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1516 Culés

2

Jakiś czas temu Fajdek płakał o swoje miejsce w plebiscycie. Co ma więc powiedzieć Duplantis, który po zdobyciu Mistrzostwa Świata w Eugene, Halowego mistrzostwa świata w Belgradzie i Mistrzostwa Europy w Monachium nie znalazł się nawet w pierwszej trójce plebiscytu w Szwecji?
1. van der Poel (złoto igrzysk w łyżwiarstie szybkim na 5000 i 10000 metrów)
2. von Eckerman (mistrz świata w jeździectwie)
3. Marcus Ericsson (wygrał Indy500)

Jak podszedł do tego sam zainteresowany? Oczywiście z klasą i pogratulował zwycięzcom. Można? Można

4

@Ptasior Klasy nie kupisz :)

2

@Ptasior tam jeszcze większy płacz u Ziółkowskiego (trenera Fajdka, złotego medalisty olimpijskiego), nawet z @Janiama na FB dyskutował, chociaż dyskusja bym tego nie nazwał

1

@Ptasior Bo Duplantis ma dystans do tego co robi. Bawi się sportem, jest to jego pasja. U Fajdka też jest to pasja, ale frajdy z tego kompletnie nie widzę. Tylko ciśnienie na wyniki. A w lekkiej ważna jest zajawka i szacunek do rywali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?