La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

konto usunięte

1

Urzędnicy w tym kraju to jest jakaś totalna niekompetencja.No takich tłumoków się zatrudnia w tych urzędach że po prostu szlak może człowieka trafić

5

@Mixtape a w którym pracujesz? ;)

konto usunięte

0

@Azi nie pracuje ale dzisiaj spędziłem 4 h w skarbówce i po prostu ciśnienie już miałem 200.Ci ludzie nie maja w ogóle wiedzy o niczym nawet przepisów nie znają ogólnych masakra jakaś

konto usunięte

4

@Mixtape dziwisz się? Przepisy są bardzo skomplikowane, a Ci ludzie zarabiają po 4 tys zł. Chciałbyś tam pracować?

0

@Mixtape ale to nie ludzie że skarbówki wymyślają przepisy. A problemy z interpretacją tych bredni jakie są tworzone w sejmie to żadna nowość

0

@agrad0 4 tys? Huh, u mnie w mieście 3100 na łapę.

0

@BorzyKrzys a ile jest minimalna w tym roku? 3600 brutto? To jakoś 2500 na rękę. To niedługo wykwalifikowany pracownik urzędu będzie zarabiał tyle co np. osoba od sprzątania. A kolega @Mixtape domaga się jakości :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?