La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

konto usunięte

1

1.Kto łyka najwiecej fake newsow z tej strony?

2.Jakie osoby maja najbardziej fanatyczne podejście i do czego?

3.Kto najbardziej dopisuje teorie pod swoje widzimisie?

konto usunięte

2

@DaPidejpi moja propozycja @Lionel_Messi10

konto usunięte

0

@DaPidejpi, on zawsze wszystko łapie

3

@DaPidejpi
1. Większa część la bamby
2. @AlexDark00 i jego fanatyczny hejt w stosunku do Lewego i co za tym idzie teorie które temu dopisywał. Konkurował mu ewidentnie @masq ale chłop ewidentnie zaprzestał krucjaty anty messi

0

@marcin62 Hahaha tak tak. Fanatyków to szukaj wśród tych, którzy po słabym meczu Lewego piszą, że był najlepszy na boisku xd "Fanatyczny hejt w stosunku do Lewego" - Sprawdź sobie co znaczy słowo hejt, a dopiero potem się wypowiadaj. Pisanie, że ktoś zagrał słabo, bo tak było to nie hejt, a czyste fakty.
Propozycja ode mnie @MesQueUnClub96 psychofan Lewego, który równocześnie ciśnie bekę z Haalanda.

konto usunięte

0

@AlexDark00 w przeciwieństwie do ciebie, potrafię przyznać że zawodnik A czy B zagrał słabo. A ty robisz wszystko żeby umniejszyć Lewandowskiemu pisząc że Urugwaj ma od Polski lepsze nazwiska a gorszy skład, gdzie jest zupełnie odwrotnie xD

Poza tym istnieje coś takiego jak żarty, ale ty w swoim świecie chyba nie znasz tego pojęcia

0

@AlexDark00 Ale ty nigdy nie kończysz na tym, że Lewus zagrał słabo - ty mu po tym zaczynasz umniejszać i wymyślasz jakieś abstrakcyjne teorie żeby Lewy wypadł gorzej - tak, jest to hejt miśku

0

@marcin62 Dawaj te abstrakcyjne teorie. Jestem ciekaw.

0

@MesQueUnClub96 Urugwaj ma lepsze nazwiska, ale coś tam ewidentnie nie działa. W meczu z nami prawdopodobnie byłby remis lub nasze zwycięstwo. Belgia też ma potężne nazwiska ale również coś tam nie działa czego następstwem jest odpadnięcie z grupy. Czasami duże nazwiska nie gwarantują wygrywania i trofeów.

0

@AlexDark00 juz nie mam co robic tylko przegladac te twoje elaboraty xd
jak ci sie chce szukac to wejdz w pierwsza lepsza dyskusje o lewym w ktorej brales udzial i tam pewnie znajdziesz

0

@marcin62 To skończ pisać farmazony jak nie masz przykładu.

0

@AlexDark00 farmazonisz to ty byczku na temat Lewandowskiego xD

0

@marcin62 No tak, to że zagrał słabo z Bayernem, Realem, czy Interem w pierwszym meczu to farmazony... To, że nie potrafi dryblować i rozgrywać to również farmazony xd.

1

@AlexDark00 Czeka jak Suárez do 3 spotkania z nimi:D Suárez jest na podobnym poziomie dryblingu co Lewandowski, też nie umie? ;D

1

@AlexDark00 "abstrakcyjne teorie"- to, że karnego Pique nie oddał lub jak nie będzie chodził na treningi:D

0

@Bagsik88 Były doniesienia, że nie będzie chodził na treningi. Pisałem, że jeśli tak będzie to słabo z jego strony i tyle

1

@AlexDark00 A ja pisałem, zebyś poczekał, ale dla swojego obiektywnego podejścia i dla swojej teorii nie mogłeś:D I potwierdziles jak fake newsa lykasz:D

0

@Bagsik88 Ty wiesz co oznacza przypuszczać? Nigdzie nie pisałem, że tak będzie na 100%, a jedynie, że jeśli tak będzie to słabe zachowanie.

1

@AlexDark00 Ty wiesz co znaczy fake news? :D

0

@Bagsik88 Skąd wiesz, że coś jest fake newsem ? Dlatego jedynie zakładałem, a nie twierdziłem, że na pewno tak będzie.

1

@AlexDark00 Zgadnij:D Dziwnym trafem tu cię wymieniono;D

0

@Bagsik88 Jak ktoś nie potrafi czytać to tak jest.

1

@AlexDark00 O sobie napisałeś? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?