La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1792 Culés

1

Konfederacja: Orlen zawyżał ceny paliw! Zawiadamiamy UOKiK

Krzysiu Bosak dobrze wyjaśnił

7

@Joe_Pesci i tak gówno z tego wyjdzie.

1

@koksik2700 To lepiej nic nie mówić i dalej dać się ruch w tylną część ciała?

0

@Joe_Pesci nic z tym nie mogą zrobić. Orlen ma monopol na paliwo w Polsce i może sobie zarządzać cenami jak chce. Tzn są ustawy antymonopolowe, są konkurenci. Ale biorąc pod uwagę okoliczności, oni też w większości kupują paliwa od Orlenu. I w ten sposób mogą zarządzać cenami, podnosić je tak wysoko, żeby import z zewnątrz był nadal mniej opłacalny, ale żeby zarobić jak najwięcej. Tak działa "niewidzialna ręka wolnego rynku" o której tyle mówił Korwin. I dlatego służba zdrowia, czy edukacja są publiczne, a nie prowadzone przez "Spółki Skarbu Państwa"

0

@Joe_Pesci
Krzysiu ten bez wykształcenia :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?