La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

konto usunięte

11

Niech ten Cristiano Ronaldo zakonczy karierę i niech przestanie zatruwać pilke nożna. Nigdy nie było takiego toxica w tym sporcie, który jest tak odklejony i na sile pcha się do klubów grających w UCL

konto usunięte

18

@DaPidejpi boli Cie ewentualna kontynuacja śrubowania rekordu w LM przez Cristiano?
Już kupka zagląda do majtek dapi?
Już humorek popsuty? A miało byc tak pięknie?

konto usunięte

9

@DaPidejpi No tak bo to Dapi powinien decydować kto kiedy ma kończyć karierę. Lepiej się zajmij tematem Piramid.

konto usunięte

4

2

@Rust_Cohle Ronaldo powiedział, że wszystko zależy od tego czy Liverpool zagra w następnym sezonie w LM jeśli nie to obierze inny kierunek :P

konto usunięte

2

@Joe_Pesci i co on przy Nunezie z ławki nie podniesie się przecież

konto usunięte

5

@Rust_Cohle Nuñeza to by nawet Ferran wygryzł ze składu

konto usunięte

1

@DaPidejpi Ferran to inna pozycja.
Nawet nie wiesz gdzie wasz zawodnik gra xD Dapi kibic Barcelony xD

konto usunięte

2

@Rust_Cohle nie, po prostu Darwin taki placek, że ktokolwiek byłby lepszy na 9

konto usunięte

0

@DaPidejpi Darwin statami zjada tego Ferranka.
Nie musi nawet celownika poprawiać więc trochę się doinformuj jakie liczby ma Nunez w Liverpoolu nawet będąc w takiej niemocy strzeleckiej :D

konto usunięte

2

@Rust_Cohle Nunez ma udział przy 13 bramkach w 20 spotkaniach, Ferran przy 19 w 44 meczach dla Barcelony. Jest lepszy ale słowo ,zjada" to lekkie nadużycie.

konto usunięte

1

@koziar zjada go jak bigos na święta i to będąc pod formą.
To wiele mówi o Ferranie

konto usunięte

0

@Rust_Cohle A Ferran którego Barcelona cały rok ciśnie jest ,,w formie"xD

konto usunięte

0

@koziar Ferran w swoim prime jest

konto usunięte

0

@Rust_Cohle Tak i dlatego w ostatnich 10 meczach w 6 wchodził z ławki.

konto usunięte

0

@koziar Bo w tylu był potrzebny do farbowania go na boisko

0

@DaPidejpi Ale piecze xDDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?