La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

konto usunięte

8

Trochę smutne, na co poszła kasa...
Real walczy z Liverpoolem o Bellinhgama
Liverpool walczy z Realem i MU o Enzo Fernandeza

A my nawet nie mamy jak o nich walczyć, bo niby za co...
Dobrze, że się chociaż trafili Gavi z Pedrim za darmo praktycznie.

2

@MESSIah16 Barcelona kupiła Dembele,Cou,Griezmanna,Raphinhie oraz innych i widzisz efekty

9

@MESSIah16 A mnie bardziej niż przestrzelone transfery boli nieumiejętność sprzedawania piłkarzy. Busi, Rakieta czy nawet Leo po burofaxie. W dobrym momencie mielibyśmy 300baniek. A skończy się na 0 euro xD

0

@MESSIah16 Można kupować jak City i PSG,a można budować skład jak np. Arsenal czy Bayern. Na całe szczęście trafiło się nam złote pokolenie więc mnie to wcale nie martwi,że nie mamy za co się targować na rynku. Lepiej szukać perełek u siebie albo za grosze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?