- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
14 odpowiedzi
partymaker
6
Ludzie narzekają, że Alvarez to nie jest rozwiązanie i zbawienie po czym w tym samym poście... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
4
masakra co się ostatnio dzieje, u mnie w tyrce praktycznie wszyscy chorzy. xD
czas chyba na l4 miedzy swietami
3
@marcin62 U mnie podobnie wśród znajomych etc. Dużo ludzi choruje, jakieś wirusy w powietrzu się panoszo. Ale ogólnie jestem dumny, bo uważam, że się niestety bardzo źle odżywiam, a jednak mnie ledwo co wzięło, a moi znajomi znani z bardzo zdrowego żarcia to już tydzień umierają :D
1
@marcin62 No niestety masakryczny okres, każdy chory kogo znam
1
@macio_944 no mi tylko zatoki zapchało + coraz intensywniejszy kaszel więc prawdopodobnie jak będę sobie tak dalej śmigał to zaraz poleżę z jakimś dziadostwem mocniejszym xD
1
@marcin62 Zaraz będzie Cię wszystko napierdzielało, miałem takie same objawy przez dwa dni
2
@macio_944 to właśnie jestem ja xD od 3 lat nie byłem chory, zdrowo się odżywiam, chodzę na siłownię itd. Ale w ostatni weekend mnie tak trzasło że testament spisałem na wszelki wypadek, na szczęście krótko trzymało. A inni co se imprezują i maczki jedzą to zdrowi xd
1
@Jakchcesz ja też ćwicze ,ale w domu co 2 dzień ale na weekend piwo wypije :D
1
@Jakchcesz Gdybyś oprócz chodzenia zaczął także cwiczyć na siłowni, a nie z ludzi "hi hi hi, ha ha ha" przez 2h to też byś był zdrowy. Mam nadzieję, że pomogłem. Nauki medyczne opanowane mam od Doctor Quinn i Doctora House.
Pozdrawiam.
0
@Ojciec5tkidzieci a to nie wystarczy wejść na dach sali żeby "chodzić na siłownię"?
1
@Jakchcesz Niestety nie. Domyślam sie, że tą wiadomościa spieprzylem Ci święta. Przepraszam.
0
@Ojciec5tkidzieci to usuń komentarz może jeszcze nie zobaczył xd