La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 978 Culés

0

może ktoś ma i podpowie :D
prodiż lepszy będzie z grzaniem tylko od góry czy od góry i od dołu?

0

@kulek22 to by trzeba w 1967r zapytać, kiedy ludzie ostatni raz tego używali.

0

@arasz1819 a który mamy dzisiaj rok?

1

@kulek22 1986, Maradona mistrzem świata.

konto usunięte

0

@kulek22
Od góry i dołu. Pokaż modele, to coś więcej powiem.

konto usunięte

1

@kulek22
Jak ten,
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/prodize/prodiz-prumel-ppg-92-przewod-przylaczeniowy-podwojny
to można brać.

Ale ponad 30 lat miałem tylko górną i też robił robotę. Tylko, że PRL-owskie miały lepszą jakość stali.

0

@Awtameok_Klana o dzięki :)
wyczytałem że te z podwójnym grzaniem pzypiekają od spodu

konto usunięte

1

@kulek22
Nie musisz go włączać do każdej potrawy. Ale jak robisz kurczaka, czy niektóre mięsiwa, to działa lepiej.

Ale jak pisałem. Miałem do czynienia przez 30 lat z górnym i też sobie chwaliłem. Po prostu, jak stary ostatecznie poległ, to kupiłem z podwójnym grzaniem i jestetm zadowolony.
.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?