La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

0

Szczerze mówiąc trochę dziwnie wyglada ten spam Messim przez sociale Barcelony. Wiadomo, Leo to wychowanek, legenda klubu oraz najlepszy piłkarz w jego historii. Jednak na ten moment jest piłkarzem innej drużyny, a nawet PSG znacznie mniej dodaje zdjęć/postów z nim. Chyba, ze nadal posiadamy jakieś prawa do jego wizerunku?

16

@hayek Barca stworzyła tego potwora. Teraz ten potwór wygrywa najważniejsze trofeum w piłce noznej i oficjalnie kompletuje piłkę nożną. Dla mnie nic dziwnego

0

@Cotutajsiedzieje Tak, tutaj zgadzam się, ale mi chodzi o aspekt prawny.
Sport to biznes, a co by nie mowic obecnym pracodawca Messiego jest PSG.

2

@hayek Racja, ale zasięgi się zgadzają dzięki temu tez trzeba przyznać

1

@hayek Messi to osoba publiczna, mundial był wydarzeniem publicznym, Leo jest legendą klubu, a publikowane przez FCB zdjęcia nie naruszają jego wizerunku. Nie widzę żadnego problemu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?