- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1214 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
76 odpowiedzi
MirusAmisz
15
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Piotrek1993
0
Nie wiem czy dzisiaj wygra, ale za kilka lat będziemy jako Polacy ją nienawidzić
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1214 Culés
1
No powiem wam, że ten występ Messiego w finale taki średni raczej. Gol z karniaka i po dobitce na pustaka. Z Ronaldo to byście się śmiali. W drugiej części spotkania groźne straty. Po jednej z nich padł gol dla Francji. Widać też było klasyczne dreptanie w fazie obrony. Z dobrych zagrań to fajne podanie (chyba) przy drugim golu.
5
@LS powinien mieć więcej asyst gdyby nie Lautaro chociażby.
0
@LS byśmy się nie śmiali, bo i tak by nie zagrał w finale XD
0
@LS Ja tam zawsze szanowalem gole z karnych.To jedna z umiejetnosci rzemiosła piłkarskiego.
11
@LS Wylogujesz się sam czy @Redakcja ma ci pomóc XD
9
@LS widzę próbujesz od rana. Jak nie tu drapniesz, to tam zaczepisz. Z czasem rany się zagoją.
8
@LS Ile ja bym dał za piłkarza co strzela dwie bramki, ma 3 kluczowe podania, 1 stworzona okazję i 89% celności podań. No ale fakt nijaki występ
10
@LS dodaj:
1) 3 kluczowe podania, w tym duża szansa stworzona dla Martineza
2) 4 strzały celne (ładny strzał zza pola karnego, w srodek ale jaka bomba -sprawiła problemy Llorisowi)
3) udział przy kontrze na 2-0, piękne podanie do Alvareza w ramach tej sekwencji podań Albicelestes
4) dwa gole
5) rozgrywanie - kapitalne przerzuty (4/4 długie przerzuty), do tego blisko 90% skuteczność podań dla ofensywnego pomocnika / gracza napadu to bardzo dobry wynik
5) co do tej straty już pisałem - przy stracie, za nim było 6 ARG na 3 Francuzów, a po tym jak Coman zwolnił 7 ARG na 4 Francuzów. ARG mieli czas, zeby ustawić się i pobronić.
Gdyby Di Maria grał dłużej (albo był gotowy na 120 minut) to może on byłby najlepszym graczem finału, ale Messi był i tak najlepszym graczem finału.
0
@mekston Nom. Di Maria chociaż nie dreptał i fajnie kręcił naszym defensywnym skrzydłowym i środkowym obrońcą grającym zawsze na prawej obronie.
@escarabajo O czym ty do mnie rozmawiasz?
3
@LS Wiesz,że trawa jest zielona?
0
@Sysia11 Z cyklu mądrości p0lki. Po co odnieść się do tematu, jak można napisać coś takiego.
0
@LS Po co się odnosić do takich durnot i karmić kolejnego trolla. Przy Twoich wpisach człowiek odnosi wrażenie, że świnie to fajne ptaki.
0
@Sensible Jakiego trolla? Gdzie ja nieprawdę napisałem? To ty się spiąłeś i nie potrafisz zachować kultury.
2
@LS Ale chłopie, Ty zaklinasz rzeczywistość. Messi zagrał bardzo dobre spotkanie i koledzy Ci to ładnie wytłumaczyli, to nie jest PlayStation.
PS. Poza tym, już Ci ktoś na tej stronie napisał, że od rana szukasz zaczepki. Nie rozumiem po co próbujesz deprecjonować występ Messiego w tym meczu.
1
@LS XDD średni występ oceniasz przez pryzmat gola z karnego i dobitki, ale to, że Messi się znalazł w odpowiednim miejscu i był w gotowości to nic, jak Lewy strzela z dobitki to jest orgazm, ale gdy Messi to robi zawsze coś jest nie tak, analogicznie z karnymi. Chyba nie oglądałeś uważnie, wyciągasz negatywne zagrania, a to co zrobił spłycasz do jednego podania, gola z karniaka i dobitki. Nie dostrzegasz tego, że Messi świetnie kontrolował tempo gry, przez niego przechodziła masa akcji, pomijam fakt, że Lautaro okradł go z asyst, Messi rozprowadzał piłki aż miło, podania były świetnie mierzone, był aktywny przez cały mecz i zdecydowanie zasłużył na zawodnika meczu, gol z karnego tylko dopełnił jego świetny występ. Klasyczne dreptanie XD chodzi o to, żeby dysponować siłami a nie biegać jak debil i nie mieć żadnego pożytku, to cechuje inteligentnych piłkarzy jak Pirlo czy Leo, którzy nie muszą biegać aby robić różnice, każdy ma inne zadania na boisku, a Leo człapiąc wciąż robi więcej niż 90 % zawodników, jak nie ma się do czego przyczepić to trzeba wyciągać tak absurdalne drobnostki, a co do straty, śmieszne jest zrzucanie winy tylko i wyłącznie na Leo w tym przypadku skoro takie straty są normą kiedy wyprowadzasz akcje, ale normą nie jest to, że 6 Argentyńczyków nie potrafi upilnować 3 Francuzów, to nie strata jest tutaj problemem a kwestia obrony, bo to był żart a szansa, że bramka padnie po tej akcji była minimalna
0
@Sensible Spiąłeś się jak guma w gaciach. Nie dość, że jesteś nieuprzejmy, to jeszcze wymyślasz teraz własną rzeczywistość. Nię będę z tobą gadał.