La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

konto usunięte

4

Myślę że macie podobnie ale zespoły którym do tej pory kibicowałem w ćwierćfinale awansowały dalej. Teraz kibicuje Francji ale tak jak pisałem poniżej jak awansuje Anglia to tragedii u mnie w domu nie będzie :) Super to się ułożyło dla takiego postronnego kibica jak ja.

0

@Janiama Angliaaa. Ous i Jules do domu niech wracają na 3 tyg przed, a nie 2 tyg przed powrotem rozgrywek klubowych.

2

@Janiama Inny czynnik dlaczego warto kibicować Francji: marketingowo Barcelonie będzie łatwiej posiadając w kadrze zawodników, którzy są AKTUALNYMI mistrzami świata. W interesie Barcelony jest aby po Mundialu posiadać chociaż jednego takiego piłkarza:)

konto usunięte

0

@JarekS Gorzej jak będziemy chcieli jakiegoś Francuza pozyskać :)

0

@Janiama Ani zimą ani latem nie grozi nam pozyskanie zawodników pierwszej reprezentacji Francji ze względów finansowych:) Chociaż z tego co wiem Barcelona mocno obserwuje genialnych francuskich młodzieżowców:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?