La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

konto usunięte

2

Może się coś zdarzyć raz czy dwa, ale jest tendencja.
Brazylia czwarty na pięć ostatnich Mundiali odpada w 1/4 z zespołem z Europy.
To już tendencja. Gdy pojawia się taktyka, dobrzy zawodnicy rodzi się dla "Canarinhos" ogromny problem. Owszem, czasami decyduje gol, minuty, ale dziwnym trafem przez ostatnie 16 lat zawsze na ich niekorzyść.

0

@MESSIah16 Mnie to dziwi, że nie rozgrywają chociażby meczów towarzyskich z drużynami z Europy (tylko lepszymi niż San Marino czy Andora), żeby się sprawdzić z europejskim rywalem. Nie mówię, że to przez to nie przechodzą dalej, ale zawsze to byłoby dodatkowe przetarcie.

0

@MESSIah16 Z drugiej strony z kim mają przegrywać, jak od 2006r. zawsze wygrywa zespół z EU :D

1

@Worny Przez ta śmieszna ligę narodów ciężko rozgrywać mecze towarzyskie z kimś topowym z Europy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?