La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

1

Chciałbym, żeby w tym roku Portugalia doszła do finału. Messi miał swoją szansę w 2014 roku i spartolił ją koncertowo. Czas na CR7.

1

@HarveySpecter CR nawet jak Portugalia dojdzie do finału to nie będzie miał okazji jej spartolić, bo pewnie nie zagra XD

20

@HarveySpecter No właśnie, śmierdzący Messi, który tylko grał na nos Higuainowi. Wszystko zmarnował karzeł...

2

@HarveySpecter Messi spartolił szansę? Ciekawy punkt widzenia, a wręcz nieciekawy

10

@HarveySpecter szansa dla CR7? Messi jest jeszcze w stanie pociągnąć swoją drużynę, CR7 dzisiaj to już emerytowany zawodnik,który ma niespodziewaną szansę załapać sie na sukces wywalczony przez kolegów.

0

@Comentateiro Liczyłem na ciekawszą wypowiedź z Twojej strony.

2

@HarveySpecter o tej porze bait się nie liczy :D

1

@Yoshi94 To nie bait. Na prawdę chciałbym, żeby Portugalia doszła do finału. Mogą grać nawet z Argentyną. Obojętne mi to.

2

@HarveySpecter Z litości poprzestanę na tej nudnej wypowiedzi

1

@Comentateiro Z litości ? XD

1

@HarveySpecter Swoją grą na tym mundialu to Messi bardziej zasługuje na to by się tam znaleźć niż Ronaldo. Cristiano również miał swoje szanse w poprzednich latach tylko odpadał wcześniej. To nie jest jego pierwszy mundial

« Powrót do wszystkich komentarzy