La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1139 Culés

6

Liga Mistrzostw Świata, KATAR 2022

Państwo badziewiaków, państwo gdzie do klapek nosi się skarpetki najlepiej białe, państwo gdzie najlepszą muzyką na imprezach jest Disco Polo a na plażach prym wiedze słynny parawan mówi, że Polska gra bez stylu :) Jaka stylówka taki styl :)
Psy szczekają a Czesiu jedzie dalej!

Polska Argentyna 0 2

Wynik trafili @Pedri16Future @tristan87 @Barca1992 @Karolina109 @aestimator @tbas @PatrykBarca @AdrianJaniak


https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12499550#comment-12499550

Gratuluje

1

@Janiama
A jak dostaniemy 0 4 od Francji grając w takim samym stylu też będą bić brawo bo przecież od początku było wiadomo że Francja ma nas rozwalić i nie było sensu nawet walczyć xD

8

@Janiama wczoraj zapytałem, ale może w ferworze umknęło. Bez złośliwości. Czy rozumiałeś naszą grę przy 0:2 i tym, że mieliśmy los w swoich rękach, a liczyliśmy na cud w drugim meczu? Jako kibic nie czułeś wkurwienia, że stoją i w 10 bronią wyniku 0:2?

1

@arasz1819 No co Ty. Taki był plan. Zespół harmonijnie się rozwija, a Czesiu miał wszystko pod kontrolą xD

1

@Janiama Czyli sa dwa plusy, awans i trafiłem wynik. Reszte przemilczmy

3

@P33ck Oba mecze się tak potoczyły, że nikt o zdrowych zmysłach nie powie o jakimś planie i jego zrealizowaniu. To, że przegramy z Argentyną można było zakładać, ale to co się działo na boisku były wstydem. Wystarczyło, że nie anulowali by bramki Meksykowi i Michniewicz już dzisiaj nie byłyby trenerem kadry.

1

@Deviler
ale zrozum też że taki nasz potencjał

jesteśmy dużo słabszymi zespołami niż
Brazylia, Argentyna, Francja, Hiszpania, Anglia, Niemcy, Portugalia, Holandia, Chorwacja i kadrowo również Belgia, Urugwaj mimo słabego turnieju - czyli 11 zespołów

Meksyk, USA, Senegal, Serbia, Szwajcaria, Ghana - to jest m.in nasza półka

czyli TOP8 to zdecydowanie za mocni, TOP 9-16 m.in. i tak to też wygląda na turnieju

0

@arasz1819 Mysle że nie byliśmy wstanie zrobić sztycha. Zespół był już ugotowany. Gdyby piłkarze wyszli wyżej to Argentyna 5 by strzeliła. Piłkarsko nasi chłopcy to jest dramat.

« Powrót do wszystkich komentarzy