La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

8

Obejrzałem mundialowej zero #3 i jestem utwierdzony w przekonaniu, że Stanowski nie powinien się wypowiadać na temat selekcjonera reprezentacji Polski do czasu odejścia Michniewicza z nomen-omen stanowiska. Przecież gdyby Brzęczek zagrał tak jak wczoraj Czesio z Meksykiem to Stano darlby jego książki, lub wyrzucał go do kosza, jak zrobił to ostentacyjnie po tym jak Jerzy Brzęczek został zwolniony. Ja wszystko rozumiem, ojciec chrzestny jego dziecka, ale chłop popada w tak duża hipokryzję jeśli zestawimy to jak traktował selekcjonera, który awansował z nami na EURO (Brzęczek) z tym który wygrał baraż o mundial ze Szwecją (Michniewicz) On niby ma dystans, spodziewa się takich komentarzy pod swoim adresem, ale jak można, aż tak ślepo iść za czymś co się nagminnie krytykowało u Brzeczka? Nie rozumiem tego. Dlatego Stanowski moim subiektywnym zdaniem nie powinien oceniać pracy selekcjonera. ''Futbol to udreka'' udręka to była dla niego reprezentacja Polski Jurka, która miała jakieś 5x więcej pozytywnych akcentów, niż ta wczorajsza Czesława Michniewicza. Totalna hipokryzja, sarkazm i brak argumentów na obronę Częstochowy jakiej nie stosuje wcale Najman, a którą stosuje Czesław Michniewicz...

2

@AmigoBlancos Stanowski jest ogólnie mało obiektywny ;)

1

@AmigoBlancos stanowski i tak powie, że jest przeciez największym hipokryta w Polsce i to jest według niego idealne wytłumaczenie by dalej pier.... głupoty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?