La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

konto usunięte

0

Ten Michalik to niezla pajacerka, niech idzie pograć w szachy z Maxem Kolonko

konto usunięte

0

@AllBundy O co chodzi, bo nie jestem w temacie?

konto usunięte

1

@BartqRKO mega stronniczy w stosunku do USA

0

@AllBundy A dziwisz się? Całe życie mieszka w Stanach, jest komentatorem w ich telewizji.
To tak jakbyś miał pretensje do np Borasa bo jest stronniczy w stosunku do Polski

konto usunięte

0

@KrwawiaceoczyVEB mecz Polaków to co innego, mogli go wcisnąć do innego meczu bo słabo się tego słuchało. To taki przypadek jak wciśnięcie Dudka do komentowania klasyku, zero obiektywizmu

0

@AllBundy czyli jak ktoś jest stronniczy w stosunku do USA to źle a jak w stosunku do Polski to okej? Przecież on jest praktycznie Amerykaninem.

konto usunięte

0

@tomcias10 to niech komentuje w telewizji w USA

0

@AllBundy Ale no go specjalnie tam wcisneli własnie ze wzgledu na pochodzenie, miejsce zamieszkania i znajomość kadry USA i tamtejszej ligi.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?