La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1197 Culés

5

Gdyby zrobić test z przepisów piłki nożnej to obstawiam że 90% La Rambli by nie zdało.
Trochę to smutne ludzie oglądają ten sport a nie znają prostych przepisów.

1

@Criss18Barca Niektórzy piłkarze nawet nie znają a La Rambla ma znać?

7

@Criss18Barca W sensie? Bo jeśli chodzi o dzisiejszą sytuację, to trudno mieć jakieś pretensje. Bo nawet znając przepisy ciężko cokolwiek wywnioskować po tych fatalnych ujęciach od realizatora, co nic nie mówiły.

konto usunięte

2

@Criss18Barca
Dobra mądralo - wytłumacz co to jest spalony,

0

@Criss18Barca Podejrzewam, że 99% by oblało. Wystarczy odpalić losowy test z internetu i zobaczyc jakie są pytania.

Tam są bardzo specjalistyczne i szczegółowe pytania.

0

@Awtameok_Klana Na Siebie.

1

@Criss18Barca to ci sami co później z kobiet się śmieją a później nie wiedzą kto linie spalonego wyznacza

0

@hayek pierwsze ujęcie już pokazało kto linie wyznacza. Nawet zoom był na nogę która była poza tą wyznaczona linie

1

@Kgorecki2500 nawet sedziowie XD

konto usunięte

2

@Katalończyk 99 Nie o to chodzi. Kwestia tego kto tę piłkę odbił. Jeśli bramkarz to nie ma mowy o spalonym, a jeśli zawodnik Ekwadoru to sytuacja jest jasna. Kamery absolutnie ani razu nie pokazały tego momentu i trzeba było się domyślać.

konto usunięte

0

@Criss18Barca Kopiesz piłkę z piątki do przodu, ale przez wiatr spada ona za plecami bramkarza, który wybijał. Jaka jest decyzja sędziego?

0

@Khajio aut bramkowy to rzut pośredni więc nie można strzelić bramki z tego zagrania, przynajmniej tak było, nie wiem czy coś się zmieniło

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?