La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 835 Culés

0

U mnie faza grupowa wychodzi mniej więcej tak.
Grupa A.
1.Holandia 2.Senegal 3.Qatar 4.Ekwador
Grupa B.
1.Anglia 2.Iran 3.USA 4.Walia
Grupa C.
1.Argentyna 2.Polska 3.Meksyk 4.Arabia Saudyjska
Grupa D.
1.Francja 2.Dania 3.Australia 4.Tunezja
Grupa E.
1.Niemcy 2.Hiszpania 3.Japonia 4.Kostaryka
Grupa F.
1.Belgia 2.Chorwacja 3.Kanada 4.Maroko
Grupa G.
1.Brazylia 2.Kamerun 3.Szwajcaria 4.Serbia
Grupa H.
1.Urugwaj 2.Portugalia 3.Ghana 4.Korea Południowa
Czuję że Dwie Afrykańskie drużyny wyjdą z grupy.

0

@FcPortoFan1999
W grupie C widzę błąd. Bardzo chce żeby Polska wyszła, ale nie wyjdzie niestety. Z tym Iranem też odważnie

0

@AmigoBlancos To może być taki mundial,gdzie takie odważne ruchy będą skutecznie,bo będą to dziwne mistrzostwa nie tylko dla kibiców,ale i dla piłkarzy.

1

@FcPortoFan1999
Moim zdaniem Hiszpania tak trochę z tylnego siedzenia powalczy o sferę medalową na tym mundialu.

1

@AmigoBlancos Też tak uważam,dlatego stawiam że z drugiego miejsca w grupie mogą przebić się do półfinału.

0

@FcPortoFan1999 Arabia,Tunezja, Maroko i Serbia awansują z grup.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?