- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 857 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 857 Culés
3
Ciekawa analiza BaldTV na temat zakupu Twittera przez Elona Muska, aplikacji WeChat w Chinach działającej jako all in one oraz Bitcoina jako waluty internetu Btw jesteśmy po 75% spadku tego aktywa i wygląda na to, że inflacja zacznie za parę miesięcy spadać co może spowodować wzrosty i jeśli ktoś był zainteresowany krypto to polecam to zrobić teraz, a nie kiedy znowu będziemy w hossie. Wsparcie takich ludzi jak Musk czy Jack dają ciekawe perspektywy na przyszłość ..z tym, że elitom światowym jest to bardzo nie na rękę trzeba zaznaczyć.
@michal26 @Kurkmen @barcelonaLM @Barca1992 @Kidd
0
@NaFazieHitman inwestujesz w jakieś krypto?;p
1
@ranger3120 Bitcoin ETH fetchAI Doge to moje 4 coiny. Większość krypto to scam i mała użyteczność jednak te 4 mają spekulacyjną wartość uważam, a bitcoin jest niesamowitym narzędziem niestety nadal nieustabilizowanym. Jednak przypuszczam, że to bardzo prawdopodobne iż cena dojdzie do 100k w następnej hossie, rynek potrzebuje regulacji za dużo złego się dzieje i bez tego uważam nie będzie adaptacji world wide
@Kidd wypowiesz się?
0
@NaFazieHitman A co sądzisz o XRP? Nie siedzę w tym, z ciekawości pytam.
1
@ranger3120 właściciele narobili tam bigosu sprzedawali coiny i smród sie ciągnie za tym projektem przez co SEC się nimi zainteresował jakoby byli security, jeśli się obronią to dobra waluta i moze być wystrzał, kiedyś byli przed Eth zanim ich pozwali
0
@NaFazieHitman gdybym mial zainwestowqc w krypto 20k to jaka polecasz walute?
0
@NaFazieHitman raz mówisz, że rynek potrzebuje regulacji a raz, że BTC będzie kosztować 100k$ w następnej hossie. To się zdecyduj bo właśnie dzięki temu, że rynek jest taki nieprzewidywalny można na tym w miarę szybkim czasie się dorobić (oczywiście można również szybko stracić).
0
@Vernon_Roche sprawidzilem wykres w ciagu roku z 250k spadla cena do 75 wiec jest szansa na duzy wzrost i spore zarobki
0
@Vernon_Roche a złoto z regulacjami przestało rosnąć?
0
@NaFazieHitman nie przestało, oczywiście krypto też nie przestanie ale wtedy nie będziesz mógł liczyć na zarobki które są teraz. Jak skupiasz się tylko na BTC, ETH to dużo tracisz.
0
@Vernon_Roche spoko specjalistów już widziałem kilku co lune kupiło po 35$ kiedy ja sprzedawałem za 74$ bo mówili, że taki projekt się nie ma prawa wywalić :) w inwestowaniu nie chodzi o szybki zarobek tylko bezpieczny chociaż każdy może mieć swoje podejście to tamta hossa wiele mnie nauczyła w tej kwestii.
0
@NaFazieHitman rozumiem. Chodzi mi tylko o to, że właśnie dzięki temu, że rynek jest tak nieprzewidywalny, np sytuacja z Luną czy z FTX można liczyć na takie a nie inne wzrosty. 100k$ za BTC jest jak najbardziej realne w następnej hossie i tu się z Tobą zgadzam ale regulacje jak dla mnie to zło i też duża część inwestorów się tego obawia