- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1355 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
146
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Michu94
3
Japrdl, real sobie działa po cichu z transferami, a my zostaliśmy i prawdopodobnie, zostaniemy z... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1355 Culés
0
Ten pojazd w stosunku do Camavingi za starcie z Nkunku za ostry moim zdaniem. Starcie na treningu jakich wiele. Niestety dla Nkunku opłakane w skutkach.
5
@AmigoBlancos Nie było to umyślne. Oboje doskoczyli do piłki z zawziętością patrząc na footbolówkę i jeden drugiego trafił. Zdarza się.
2
@AmigoBlancos przecież on mu nawet nic nie zrobił. Nkunku kontuzjowal lewą nogę, której Camavinga nawet nie dotknął. Już był tu wyzywany od dzbanów itp, szkoda że wyzywany był właśnie przez dzbanów :)
14
@AmigoBlancos Szkoda Nkunku. Zasłużył na grę w tym mundialu
0
@Adamski69
Czytałem komentarz
''Ten dzban camavinga, specjalnie z malej'' itp, chyba @czółkovsky to napisał nawet xD
1
@AmigoBlancos takie rzeczy raczej normalne na treningach, pamiętam jak Kessie odrzucił Fatiego jak na wrestlingu xd
0
@Jakchcesz to wjazd z bara, a nie prosto w nogi
2
@AmigoBlancos Na zawsze już zostanie tym który najpierw pozbawił kolegę marzeń o Mundialu, a potem doprowadził do depresji, alkoholizmu, przepuszczenia majątku w kasynie, pobicia żony, dzieci, zatargów z prawem, strzelanin. Nie wiem jak Madryciak może z tym żyć :]
1
@AmigoBlancos To bardziej Nkunku wjechał w Camavigne.