La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1831 Culés

42

Najlepsze są te ogłoszenia o pracę. Wymagania: lista na całą stronę, ale nic na temat tego jakie pieniądze proponują w zamian. Potem idziesz na rozmowę, a typ Ci wyskakuje z jakąś śmieszną kwotą i zmarnowałeś tylko czas i benzynę. W serwisach typu pracuj.pl czy OLX powinien być obowiązek wpisania kwoty wynagrodzenia.

1

@MesQueUnClub_87 Tam Ci podadzą od 3 do 6k a i tak dostaniesz 3 i do tego brutto xD

0

@kuz No jakby trzeba było zaznaczać obowiązkowo daną kwotę do wyboru netto/brutto i przedział zaczynałby się od 3k to już bym wiedział, że tyle chcą dać na początek i że jest to np. z VAT.

36

@MesQueUnClub_87 Jeszcze lepsze jak się spotyka ogłoszenia typu:
Oferujemy:
- wynagrodzenie na czas
- przerwę w pracy
- narzędzia niezbędne do pracy

Wow XD Rzeczy, które przysługują Ci z Kodeksu Pracy

8

@MesQueUnClub_87 a jak zapytasz to mają problem, że nawet na rozmowę nie przyszedłeś, a już o zarobki pytasz XD

10

@MesQueUnClub_87 Areczku, Ty się ciesz, że masz pracę, a nie jeszcze jakieś zarobki za nią chcesz.

1

@MesQueUnClub_87
z tego co kojarzę to w UK i Irlandii są często ogłoszenia a podaną pensją

a co do Polski to raczej niedoczekanie niestety jest tylko garstka ofert z podaną kwotą

a wg mnie zawsze powinienieś podczas rozmowy telefonicznej powiedzieć jakie są Twoje wymagania aby nie marnować ich i swojego czasu

ja zazwyczaj jak dzwonią do mnie rekrutrzy/albo sporadycznie jak sam gdzie się zgłoszę i się odezwą to zawsze już telefonicznie jest rozmowa o wymaganiach finansowych aby nie marnować nikogo czasu

nie wiem w jakiej branży Ty szukasz ja w finansach tak mam, bo dla mnie pójście na rozmowę bez takiego podstawowego uzgodnienia to byłaby strata czasu właśnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?