La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

9

Ekipa jest niesamowita xDDDD

32

@BorzyKrzys Jaki kraj, tacy "artyści"

konto usunięte

0

@BorzyKrzys Ahaha. Youg Leosia powinna byc w Osobowosc roku :)

konto usunięte

0

@BorzyKrzys Elita.

0

@BorzyKrzys dżangyl gerl

6

@JimMorrisonFCB Akurat IMO Kamiński ma niezłą muzykę i bardzo dobry głos. Coś z nieco wyższej, mainstreamowej półki. Poza tym w kraju mamy wielu artystów popularnych, którzy tworzą dobrą muzykę: Podsiadło, Sanah, czy Szczyl.

1

@BorzyKrzys I to jest tak zupełnie na poważnie? brakuje mi tu Bayer Full

1

@macio_944 Może i tak, ale patrząc na to jakich kiedyś mieliśmy artystów (tak wiem, kiedyś to było) to jednak szału nie ma.

7

@JimMorrisonFCB Poziom tekstów był na nieporównywalnie wyższym poziomie. Teraz taka sanah nawinie "zmieniłeś netflix na tvn" czy "kolońska i szlugi" i ludzie to kupią. Głosy też były potężniejsze z całym szacunkiem do dzisiejszych wokalistów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?