La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

2

Zaczyna się właśnie gala WWE "Crown Jewel" z Arabii Saudyjskiej. Na początek Bobby Lashley vs Brock Lesnar. W ME Roman Reigns vs Logan Paul ;)


@PatrychoO @Roni/VEB @Transu96 @negreanu

konto usunięte

0

@zadafcb to Lesnar znowu w WWE jest? Jego ciągle odejścia/powroty już nudne są

konto usunięte

0

@Barca1992 WWE przestałem oglądać w 2011.Od 2004 spadał poziom aż się stało dziecinne w tamtym czasie. Potem nawet krwawienie niby mieli usunąć.
A teraz jak jest?

1

@CryMeARiver najciekawiej od bardzo dawna. Vince przeszedł w lato na emeryturę i Triple H przejął władzę nad Creative, i od tego czasu naprawdę wysoki poziom
@Barca1992 Lesnar jest part-timerem. Właściwie to od 2012 roku jego status jest niezmienny. Zawsze właściwie zjawia się na największe gale i na Arabię. Najdłuższą przerwę jaką miał to 1.5 roku, akurat na czas pandemii, a tak to sporadycznie, ale jednak często się pojawia

0

@zadafcb Wyatt będzie?

konto usunięte

1

@zadafcb dzięki. Chyba aż sobie włączę

1

@PatrychoO będzie

0

@zadafcb Gala ogólnie bez fajerwerków, Survivor Series powinno być ciekawe w tym roku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?