- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 961 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 961 Culés
4
Nie dosyć że Pique rezygnuje z wynagrodzenia to jeszcze jego odejście przyciągnie jutro przynajmniej 20 tys więcej na trybuny.
3
@Janiama Maćku a jak wyglądało Twoje pożegnanie, Twój ostatni mecz?Kończyłeś karierę z własnej woli, przez jakieś kontuzje, wypalenie czy po prostu wiedziałeś że to już czas? Wydaje mi się że nie pisałeś o tym ale mogłem coś przegapić.
4
@AduŚ07 Listopad 2003 graliśmy mecz ostatniej jesiennej kolejki w Skierniewicach, Unia Skierniewice Okęcie Warszawa. Nie wiedziałem że to będzie mój ostatni mecz ale tak wyszło. Wynik 2 2 a ja w ostatniej minucie z 20 metrów po długim słupku uderzyłem w poprzeczkę. Ten strzał jakby oddał całą moją przygodę w piłkę. Wszystko fajnie ale na końcu czegoś zabrakło.
Runda jesienna się skończyła i wróciliśmy do treningów na początku stycznia. Wtedy dostaliśmy informacje że klub nie ma pieniędzy i muszą nam obniżyć wynagrodzenia. Wtedy grzecznie podziękowałem i zakończyłem grę w piłkę. Wróciłem do domu i powiedziałem żonie że już więcej nie zagram zawodowo w piłkę.
0
@Janiama ile zarabiałeś ?
0
@gumaz za mało :)
0
@Janiama powiedz pliska ciekawy jestem jak płacili Wtedy
0
@gumaz w Okęciu zarabiałem do ręki w 2003 r 5 tys zł. Oczywiście do tego były premie za wygrany mecz chyba 1000 zł. Mieszkałem bardzo blisko w swoim domu więc kosztów żadnych nie miałem. Miałem już syna i nigdzie nie chciałem wyjeżdżać. Dlatego zostałem w Warszawie i dwa lata grałem w Okęciu.
To nie były małe pieniądze ale lepiej nowe życie zacząć mając 30 lat niż grać jeszcze z 5 lat na takich warunkach i tak naprawdę nic z tego nie mieć.
2
@Janiama To chyba tak jakby teraz mieć z 20 tys/msc.
0
@Crystal37 Najniższa krajowa była chyba 800 zł. Czyli faktycznie tak jak teraz z 18 tys przy 3 tys najniższej
0
@Janiama powiedz mi serio pytam te wszystkie mafię itp widziałeś kiedyś słowika itp? Lub miałeś jakieś problemy było tak niebezpiecznie wtedy w wawie ?
0
@gumaz Jak przyszedłem do Legii latem 1998 r to zaprosił nas do swojej nowej restauracji w Pruszkowie Masa. Byłem w tym lokalu i tam było kilku innych gangsterów. Ale żadnych innych kontaktów nie miałem. Jestem z Poznania a tam mieliśmy swoją bandę :)