La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1506 Culés

konto usunięte

0

https://x.com/ReshadRahman_/status/1588503104927825920 Opinia? Ja Zahę zawsze uważałem za dobrego zawodnika ale nie mogłem zrozumieć dlaczego ciągle siedział w Kryształach.

3

@Emhyr On jest wybitnie nieskuteczny, ja naprawdę mam wrażenie, ze na 3 100% sytuacje strzeli raz. Plus jeśli uważamy, ze Dembele robi głupie błędy, to tutaj mamy mogą sobie przybić piątkę.

0

@Emhyr że to kolejny Raphinha. Błyszczy w średniaku/słabej druzynie, a jak pójdzie do dobrej to będzie miał problemy by okiwać obrońcę w pierwszej rundzie CdR

0

@Emhyr Jeśli chcemy walczyć o Lige Europy co sezon to idealny transfer ;D

0

@Emhyr Zaha to co sezon jest przymierzany do jakiegoś wielkiego klubu z PL - Chelsea, Liverpool czy Arsenal. Według mnie zawodnik zostanie w Anglii, bo tam po prostu czuje się najlepiej i jest w tej lidze sprawdzony. Ostatnio ma gorszą formę, ale nie da się ukryć, że jest on kluczową postacią Crystal Palace.

1

@Emhyr Przecież to totalny średniak

0

@Emhyr średniak i do tego głowa nie dojeżdża. Zdecydowane NIE dla tej opcji!

0

@Emhyr Zaha był już w United. Odbił się i teraz każdy boi się zaryzykować. Bo jednak zapłacić trzeba było nie mało. A gwarancji braku powtórki nie masz....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?