La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1162 Culés

0

Widzę wynik Realu 1:1, pierwsza myśl, pewnie dzisiaj nie musieli wygrać i się nie spinali - mieli wywalone.., to chyba powoli oznaki delikatnej zadyszki

0

@budel17
Pijesz do mnie rozumiem. Ja się dosadnie wypowiedziałem już na temat tego meczu. Real płaci dziś wysoką cenę za frajerskie granie.

1

@AmigoBlancos Wypić zawsze możemy,ja zapraszam ty stawiasz

0

@AmigoBlancos raczej za zajeżdżanie piłkarzy. Ja kilka dni temu sprawdzałem jak wygląda liczba minut poszczególnych graczy w Realu i Barcelonie - Ancelotti korzysta ze znacznie węższej kadry.

0

@AmigoBlancos wcale do Ciebie nie bije, nie Ty jeden tutaj tak pisałeś, sam uważałem że rewanż z szachtarem i Lipskiem to dla Realu mecze które muszą poprostu rozegrać, nie sądziłem że przeniosą to na ligę :P

0

@Aragorn33
Carlo rotuje co mecz. To nie sezon 2014-15 gdzie jechał na oparach na wiosnę.

0

@AmigoBlancos no właśnie nie rotuje :)

Tu masz podsumowanie sprzed 8 dni:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12351417#comment-12351417

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?