La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1306 Culés

2

Nigdy nie oglądałem polskiego horroru na poziomie, aż do dzisiaj. Przez większość fabuły jest to raczej thriller, ale klimat tu naprawdę robi robotę. Nie jest to jakiś wybitny film, ale jak na polski warsztat i trudny gatunek to jestem wreszcie usatysfakcjonowany. "Ostatnia wieczerza" - uważam, że jest to o wiele lepsza produkcja, niż tam jakieś "Krakowskie potwory" czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt".
@Ojciec5tkidzieci

0

@MesQueUnClub_87 "W lesie dziś nie zaśnie nikt" robi wrażenie, szczególnie 2 część..

1

@marcin62 Mi się tam podobał tylko jeden fragment jak Gąsiewska rozpięła bluzkę... no i ogólnie charakteryzacja tych oprawców była dobra. To chyba wszystko z pozytywnych rzeczy :)

1

@MesQueUnClub_87 Właśnie też zabieram się na dniach za tą Ostatnią Wieczerzę, ogładałem W lesie dziś nie zaśnie nikt, oglądałem wszyscy moi przyjaciele nie żyją, oglądałem też starszy film z Żukowskim z 2008 roku - Pora Mroku...
z ww. tylko pierwsza część w lesie dziś nie zaśnie nikt mi w miarę przypasiła, taka nasza wersja drogi bez powrotu ;) druga część tragedia, o pozostałych filmach się nie będę wypowiadać, liczę że ta Ostatnia Wieczerza będzie lepsza ;)

Wasze opinie? ogladaliscie resztę tych "dzieł"? ;]
@Ojciec5tkidzieci @Colon @Ogorinho1974

1

@arsenallondyn0 Z wymienionych przez Ciebie filmow "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" akurat mi sie podobał. :)

0

@Ojciec5tkidzieci hehe, no mnie się jednak średnio podobał ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?