La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 453 Culés

1

2

@koksik2700 Brakuje tam dopisku "swojego domu". Ten przepis jest wadliwy bo w zasadzie może być interpretowany tak, że jak ktoś wejdzie do twojego domu, np aby go okraść, a ty będziesz potem próbował sam wejść do tego domu to możesz być uznany za tego który dokonuje zamach i ten przepis będzie chronił tego złodzieja.

0

@koksik2700 "Wdarcie się" i "ogrodzony teren" napawają mnie niepokojem. Jak pójde na Urbex i wejde do opuszczonego budynku to ochroniarz ma prawo mnie zastrzelić bez konsekwencji?

0

@don'T.R.I.P.e Może i ma i co? A myślisz, że zaraz każdy by zabijał? A na Urbex chodzisz na własną odpowiedzialność. @maroon zgadzam się.

0

@koksik2700 I nie uważasz że w takim przypadku byłoby więcej szkód niż pożytku?
Poza tym... czy wdarcia i rabunki są w Polsce aż takim ogromnym problemem żeby się na tym skupiać czy to kolejny ideologiczny populizm ze stront Konfederacji?

2

@don'T.R.I.P.e Patrząc na to z tej strony to jeśli nie są dużym problemem, to nie ma co się też bać tego, że prawo do obrony zostanie rozszerzone. Oczywiście wszelkie zapisy powinny być dopracowane, aby nie budziły wątpliwości. Moim zdaniem warto się zająć tym problemem, bo choć nie znam statystyk na cała Polskę to subiektywnie zauważam, że w mojej okolicy coraz częściej dochodzi do rabunków.

1

@don'T.R.I.P.e ostatnio coraz więcej ludzi kradnie paliwo i katalizatory, a w dobie kryzysu będzie jeszcze gorzej. Mój teren. Wara. Niezależnie nawet od koniunktury.

0

@koksik2700 Myśle że kradzieże katalizatorów mają głównie miejsce na osiedlach gdzie parking jest wspólny i nie wiadomo kto jest obcy a kto nie.
Ogólnie nie jestem przeciwny samej idei ale takie populistyczne, nie dopracowane prawa mogą więcej zaszkodzić niż pomóc.

« Powrót do wszystkich komentarzy