La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1116 Culés

9Tomek ma całkowitą rację. Jeśli chcemy być klubem na poziomie Interu, to bez problemu możemy sobie przyjąć taką narrację i skupić się na tym karnym. Ale jeśli chcemy wrócić do pierwszego rzędu z tymi najlepszymi, to niestety, ten karny nie jest wytłumaczeniem.

17

@GeneralXavi Czy jak ktoś tna Ciebie pluje, to mówisz, że pada deszcz? Przyjmowanie takiego toku rozumowania jest najgorsze. Trzeba być samokrytycznym, ale nie do takiego stopnia. Jeżeli ktoś jawnie Cię okrada, to zgłaszasz to, a także zastanawiasz się gdzie popełniłeś błąd, że tak łatwo do tego doszło.

1

@GeneralXavi Ja nie widziałem chyba w tym meczu ani jednej prostopadłej piłki otwierającej droge do bramki, ani jednej dobrej piłki za plecy obrońców, Lewy wychodził po piłkę jak w reprezentacji, bezsensowne klepanie w środku pola i granie do Dembele licząc, że coś mu wyjdzie może, a poza tym same wrzutki, słabizna

4

@Rewolucja123 " Warto o tym wspominać, ale nie można na tym opierać całej narracji."
" Warto o tym wspominać, ale nie można na tym opierać całej narracji."
" Warto o tym wspominać, ale nie można na tym opierać całej narracji."

masz 3 razy, bo raz Ci nie wystarczył

8

@Medium Trudno zagrać prostopadła piłkę jak rywal grał na 16 metrze od bramki

1

@GeneralXavi Brak ewidentnego karnego, brak czerwonej i nieuznana bramka. Tylko tyle i aż tyle.

0

@Janiama Powiedz to De Bruyne, albo Messiemu :) Poza tym Inter w 1 połowie tak nisko nie grał

2

@Janiama Ty dałbyś spokojnie radę takie 3 lub 4 kluczowe podania posłać w meczu.
Jestem o tym przekonany

0

@GeneralXavi 'Brak ewidentnego karnego to najmniejszy problem Barcelony po takim meczu.'
'Brak ewidentnego karnego to najmniejszy problem Barcelony po takim meczu.'
'Brak ewidentnego karnego to najmniejszy problem Barcelony po takim meczu.'

Masz 3 razy, bo Ci nie wystarczy. Tak wygląda ocena Barcelony, jest jawno okradana, a skupiamy się tylko na samokrytyce. Jakoś przed przerwą na kadrę problemów z naszą grą nie było. Trzeba wszystko traktować równo co się wydarzyło w meczu, mówić głośno o błędach naszych, ale także nie dać sobie pluć. Tutaj Tomek stawia wyżej ocenę gry zamiast wyrównać to. Barcelona grała słabo i Inter słabo.

0

@GeneralXavi Ma rację, ale powtarza to przy każdej okazji, jakby na siłę chciał pokazać obiektywizm. Można raz wspomnieć i wystarczy.

1

@Janiama Wszystkie drużyny z topu muszą się z tym mierzyć. Inter specjalnie inaczej nie grał z Bayernem, nie zagrałby z City, Liverpoolem, Realem itd.

Sztab trenerski i drużyna muszą znaleźć rozwiązanie na tego typu grę, bo drużyny nie zaczną grać inaczej, żeby nam było łatwiej.

0

@Rewolucja123 Bo ten brak karnego, to już przeszłość. NIC z tym nie zrobimy. Niech Barca napisze ten dokument co ma napisać i tyle, ale tak punktów nie odzyskamy. Jeśli chcesz stawiać problem nad którym już NIC nie da się zrobić jako ten największy, to daleko nie zajedziemy. Największy problem to nasza gra w tym meczu, bo to jeszcze możemy poprawić i to jest teraźniejszość oraz przyszłość.

Mnie po prostu zmartwiła FC Barcelona wczoraj. To że zostaliśmy wydymani bez gumy - boli. Jednak nie daliśmy praktycznie powodów, aby sobie z tym poradzić na boisku - grając lepiej, odważniej i bardziej pomysłowo.

0

@Rewolucja123 Nawet gdyby dali tego karnego i było 1-1, dalej byłbym wkur##ony. Zagraliśmy okropnie, zupełnie czegoś innego się spodziewałem. Oczywiście, karny być może dałby nam remis, punkt, lepszą sytuację. Ale tak jak napisał Tomek, brak karnego to nasz najmniejszy problem. Problem jest kolejny coroczny występ w LM.

1

@Janiama Kolejne szukanie wymówek. Było kilka fajnych momentów żeby zagrać prostopadła piłkę. Tylko, że zawsze grali do boku albo do tyłu. Podczas kontr Interu Barca miała okazje kontrować ich ale to wszystko było zbyt wolno kreowane.

0

@kamilop Dlatego piszę, że trzeba wszystko traktować równo co się dydarzyło, a tutaj niektórzy widzę lubią jak na nich plują, bo innego wytłumaczenia na to co czytam nie widzę.

@GeneralXavi Tu się kłania czytanie ze zrozumieniem, bo ja stawiam oba równo. Trzeba być samokrytycznym, ale też nie można przechodzić obok, jak okradają Ciebie. Mnie martwi to kolejny mecz w tym sezonie, jak albo nie dyktują karnego za ewidentny faul (łokieć w plecy w końcówce), czy słabo grają (Rayo, Mallorca) w ofensywie.

0

@GeneralXavi Sędziowanie to jest największy problem właśnie z tego powodu, że bardzo ciężko nam to zmienić. Forma zawodników wróci, czysto teoretycznie możesz kupić nowych zawodników, zmienić trenera, styl gry itp. No ale co zrobić z ustawionymi meczami/skorumpowanymi sędziami?

0

@kamilop @GeneralXavi Wy to byście chyba woleli nie wyjść z grupy LM niż wygrać LM grając tak jak to robił niejednokrotnie Real, czyli wyglądał gorzej od przeciwnika, ale zawsze coś lub ktoś pomógł :)

0

@Yoshi94 nie wiem jak wyciągnąłeś te wnioski

0

@GeneralXavi Może po tym, że dla was jawne okradanie Barcy w drugim meczu z rzędu w LM jest mało znaczące, bo zagraliśmy kiepski mecz (choć wcale gorzej od Interu nie wyglądaliśmy).

0

@Yoshi94 no właśnie, od Interu. Dla mnie to jest znaczące, ale jak jedna rzecz jest znacząca, to nie znaczy że inna też nie może byc.

« Powrót do wszystkich komentarzy