La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

6

Ludzie powinni żałować, że nie stosuje się w Polsce kary śmierci.
https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-robert-j-skazany-za-zamordowanie-i-oskorowanie-studentki,nId,6285095?parametr=polecamy

Teraz społeczeństwo pokryje koszta postępowania karnego, będzie go żywić, finansować zgodne z prawami człowieka warunki w zakładzie karnym, zapewniać mu opiekę zdrowotną i pewnie wiele więcej. W najgorszym możliwym scenariuszu, jeśli wyjdzie na wolność, będzie mu przysługiwało prawo do zasiłku dla osób opuszczających zakłady karne...

2

@John_Doe Ja kary smierci nie popieram, ale powinien do konca zycia ciezko pracowac na swoje utrzymanie w wiezieniu.

0

@JimMorrisonFCB Imo przy takich sprawach jak najbardziej się należy, o ile winę udowodniono. Jedyny argument przeciw to możliwość powtórki z przypadku z T. Komendą.

konto usunięte

0

@John_Doe kara śmierci nie. Kara tprtur tak

0

@J4no A co chciałbyś aplikować na stanowisko kata? Chore masz fantazje.

1

@John_Doe Sprawę komendy pamiętasz? Jeśli nie ma żadnych podstaw by podważać winę to powinni do końca swoich dni zapieprzać od rana do nocy albo paść z głodu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?