- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1122 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1122 Culés
2
Jak wiecie albo i nie, moja najlepsza przyjaciółka i bratnia dusza choruje na białaczkę. Jest po 3 chemiach, które zniosła dobrze. Teraz ktoś przyniósł z zewnątrz przeziębienie - katar i kaszel, więc jest ogromny strach bo ma zerową odporność. Najpierw w tym tygodniu wiozłam jej maść, bo w szpitalu nie mieli, a dziś mi pisze, że od rana prosi o syrop na kaszel a w szpitalu go nie mają. W ogóle leków na przeziębienie. Przecież to jest chory kraj. Nie dość, że ludzie z tak słabą odpornością leżą po 3 na sali to jeszcze w razie czego nie ma głupiego syropu na kaszel. W SZPITALU. Cała służba zdrowia nadaje się do zaorania... Żeby wyzdrowieć to paradoksalnie trzeba mieć dużo zdrowia. Ręce mi opadają z bezsilności.
0
@clyde A teraz porównajmy sobie to do sytuacji mojego brata, który ostatnio miał zabieg w prywatnej klinice gdyż nie było sensu żeby czekać na NFZ. Pokój (dosłownie wyglądało to jak pokój) maks 2 osoby. Łóżko, oświetlenie, rolety i telewizor sterowane za pomocą tableta, który był przy łóżku. Toalety sprzątane 3 razy dziennie przez firmę sprzątająca. Uwaga, dostępne menu z 3 opcjami do wyboru na śniadanie, obiad i kolacje. Na oddziale kuchnia, w której masz różne produkty spożywcze (jogurty, jakieś kaszki, kisiele i inne rzeczy) dostępne dla pacjentów w każdej chwili. Do tego parę innych udogodnień.
I teraz sytuacja z twoją koleżanka i NFZ... to jest tragedia co to się wyprawia w publicznej służbie zdrowia. Może pomysł z prywatyzacją służby zdrowia nie jest taki zły? Chociaż jesteśmy chyba zbyt ubogim społeczeństwem aby móc to wprowadzić
0
@clyde mój kolega ostatnio nie mógł ciuchów dla żony przynieść do szpitala i jej osobiście wręczyć bo nie miał wykonanego testu na C19
0
@konrad1661 niestety nie każdego stać na prywatny szpital, po coś te składki płaciła a tutaj nawet nie ma głupiego syropu. Też jestem za prywatyzacją chociaż częściową służby zdrowia, bo teraz to co jest to nie jest żadną służba i na pewno nie ,,zdrowia"...