- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1419 Culés
Gorące dyskusje
Encore
8
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
45 odpowiedzi
draxidox
12
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
BORO_12
6
Pewnie próba podbicia ceny, wątpię w taki transfer dopóki nie kupimy napastnika... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1419 Culés
#Tiki-takaZarząd Barcelony na czele z Joanem Laportą i Rafą Yuste zjadł wspólny posiłek z włodarzami Viktorii Pilzno w słynnej restauracji Via Veneto. Obecny na spotkaniu był także konsul Republiki Czeskiej w Barcelonie. [@monfortcarlos]
4
Tacy to sobie pożyją.
0
Teraz wspólny obiad postawiony przez zarząd Barcelony, a wieczorem...wiadomo co:)
0
taki to pożyje - 2 razy w tygodniu obiadki na koszt jednego czy drugiego klubu. Tu imprezka, tu loża honorowa, tu obiadek, tu samolot ..mam zazdro :)
0
Knedle, piwko i jeszcze raz piwko
0
smažený sýr był?
0
przy takich długach klubu Lapcio powinien im zupki chińskie u siebie na chacie zrobić :P