O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2237
  • Liczba komentarzy 151
  • Polecenia 139

Komentarze

2

Witamy! Czekamy na nowy sezon pełen miej dla oka piłki i licznych trofeów.

1

Fermin, sporo goli, ograniczył głupie straty. A yamal, ładnie kręci obrońcami. Moim zdaniem sporo jednak setek, meczy czy zagrań zawalił, co nie znaczy że nie jest największym talentem i robi to wszystko w wieku 16 lat. Cubarsi bez arujo obok, duża bieda.

0

Kasa powinna wrócić do xaviego. Ale czy nie wymyśla sobie robicie na kilka lat. Bo trudna sytuacja, klubu itd.

2

Bez deco, kto wie, kto wie. Jednak Deco to pewnie Laporcie nawet kanapki kroi, aby tylko jeszcze kilku Portugalczyków wcisnąć do Barcelony.

0

Bardzo ładne pożegnanie krossa. Real też, nie wygrał spotkania. Polecam sobie obejrzeć cały film z tego. Cóż a ja pamiętam Messiego w japonkach żegnającego się z klubem.

Zobacz wszystkie

15

Nie można zapomnieć że kupno Lewandowskiego, przyniesie również zwiększenie liczby wejść na stronę fcbarca.com. Czego redakcji życzę.

10

Dołożyć figo jako dyrektora sportowego i będzie niezła paka.

8

Być może słowo klucz- katalonczyk

7

W 2006 roku był finał LM Barcelona Arsenal. W pierwszych 20 minutach dostał czerwoną kartkę lehmann (bramkarz). Xavi wszedł na zmianę iniesta też więc grali w tym meczu. Pisze to odnośnie słów xaviego o nie dawaniu takiej kartki w duchu gry. Arsenal nawet potrafił gola strzelić w 10. Na tym poziomie, nie powinno się tracić 4 bramek u siebie. Mieliśmy dużo szczęścia że w okresie gdy drużyna łapała formę wylosowaliśmy słabsza grupę lm niż do tej pory. Łapanie ludzi w polu karnym przez Araujo jest dosyć częste, w La lidze sedziowe często to puszczają, sprzedaż jest strzałem w stopę bo za 30-40-50 mln nie kupimy takiego obrońcy, a grać na 17 latka który może mieć sezon życia a potem może być gorzej jest słabym wyborem.

6

A wystarczyło aby bramkarz złapał piłkę, na takim poziomie nie powinno się robić takich błędów. Nie wiele jest jednak o złych zmiana Tuchela czy błędzie bramkarza tylko wszyscy zwalają na sędziego który się pospieszył ale spalony był i juz. Akcje Marciniak spadły znaczaco przez to. Jednak nie tak jak powinny nuera. Może łatwiej teraz będzie kimisha wyciągnąć, jak go winicjusz jechał jak chciał i Bayern będzie się chciał go pozbyć. Marciniak wypaczył odbiór spotkania.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?