O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2127
  • Liczba komentarzy 66
  • Polecenia 46

Komentarze

1

Gorzej jeśli atletico przejdzie Inter, a żeby przejść musi wygrać, zobaczymy co będzie jak narazie mamy ogromny fart w LM z losowaniami. A może po prostu jesteśmy lepsi. Klubowe mistrzostwa świata, euro, olimpiada. Hajsu szkoda z tego ale może lepiej dla zdrowia zawodników aby nie jechać tam.

0

Nie takie cuda Xavi mówił. Okaże się na koniec sezonu, pytanie czy naprawdę chcemy aby od ostatniego triumfu w Europie minęła dekada, jeśli nie trafimy w grupie lm na ogródków. Na tę chwilę jesteśmy chyba w drugim koszyku,jak Bayern :). Aczkolwiek nie wiem czy zmiany w lm trochę nie poprzestawiaja.

0

Kurcze ja nie wiem czy najważniejszą cechą w byciu dyrektorem jest profesjonalizm. Rozeznanie w klubie tak, bo wie w których szafach są trupy. No nic chyba znowu czas na Linkedin.

1

Czyli w sumie to nic nie podpisal

0

Tyle dobrze że ta skarga wyszła od Sewilli, nie od nas, zobaczymy jak się potoczą sprawy. Może też się coś ruszy z jakością sędziów. Bo ja też prywatnie popieram aby ten var się ogarnął.

Zobacz wszystkie

15

Nie można zapomnieć że kupno Lewandowskiego, przyniesie również zwiększenie liczby wejść na stronę fcbarca.com. Czego redakcji życzę.

8

Być może słowo klucz- katalonczyk

4

Jest i słynny chip

2

Ja chyba oglądałem inny mecz, ale jest identycznie jak u nas. Z tyłu w miarę a do przodu nie potrafi kopnąć prosto piłki. Już nie mówiąc o grze kombinacyjnej. Kto wie może za 5-6 lat coś się ruszy.

2

Przegrali to wina sędziego eh. I tak na fuksie ostatnio real wygrywa. Kiedyś szczęście musiało się skończyć. Lider w Barcelonie, i oby tak do końca sezonu!

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?