La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1682 Culés

konto usunięte

9

Haalandowi brakuje 4 bramek ,by wyprzedzic w klasyfikacji Suareza

Haaland zagral takze 54 spotkania mniej

jego staty
19 meczy

• 23 bramki
• 3 Asysty




3

@VeB10Ronnie Gdyby Siti miało Haalanda w poprzednich sezonach gdzie odpadali głupio w późnych fazach LM to mieliby już ten puchar w gablocie. Przez lata im brakowało porządnego napadziora.

16

@VeB10Ronnie No akurat golami W LM Suarez to się chwalić nie może, pamiętam tą serię bez gola na wyjeździe :(

konto usunięte

3

@don'T.R.I.P.e mozliwe.Guardiola chyba w koncu zrozumial , ze bez typowej 9 bedzie ciezko w UCL

na PL to wystarczy , na UCL nie

konto usunięte

3

@Gall 26 czy 27 z rzedu :)

10

@VeB10Ronnie w LM Luis miał przebłyski, jego geniusz najbardziej widoczny był w rozgrywkach krajowych. No ale dziura założona Davidowi Luizowi z PSG na zawsze w serduszku.

konto usunięte

1

@VeB10Ronnie Haaland ma potencjał na zrobienie kosmicznych liczb w Lidze Mistrzów, możliwe, że nawet w okolicach 120 goli, choć wiadomo, że ciężko to przewidzieć, bo od wielu czynników to zależy, ale na pewno są na to papiery. Tak samo jak na to, że po zakończeniu kariery to on będzie nosił miano najlepszej 9 w XXI wieku, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość. Mocno trzymam kciuki, bo kozak jakich mało

konto usunięte

1

@clyde w tamtym meczu strzelil 2 fajne bramki, z Bayernem na wyjezdzie tez kozacko

Co mu sie stalo ze sie nagle zablokowal na wyjazdach ?

konto usunięte

1

@P33ck kozak niesamowity , oby zdrowie mu dopisywalo

z racji zamieszkania mam do czynienia z fanami PL na codzien

Ich komentarze przed transferem Haalanda

" przychodzi do prawdziwej ligi "
"tutaj tyle miejsca nie dostanie "
" to nie jest liga farmerow - to najlepsza liga "itd

dzis mam beke - zalozylem sie w pierwszych 10 kolejkach strzeli 15 !!!


1

@clyde Tamten mecz to był pokaz pewności siebie Luisa, siatka i mocny strzał w okno zamiast jakiś szczur po ziemi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?