La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1250 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

#Tiki-taka

Na liście zarejestrowanych do rozgrywek Ligi Mistrzów znalazł się Pablo Torre. Gavi i Alejandro Balde zostaną dopisani do listy B. [Mundo Deportivo]

9

To bez sensu, powinno być na odwrót Gavi powinien być zgłoszony do głównej listy zawodników zgłoszonych do Ligi Mistrzów a Alex Balde i Pablo Torre powinni być na liście rezerwowej.
Gavi jest zawodnikiem podstawowej „ jedenastki “

32

@Oskar28 Ale to nie ma chyba żadnego znaczenia. Mogą grać normalnie, tylko na innej kartce są zapisani :D

5

@Oskar28 on chyba nadal jest w juvenilu zarejestrowany xd

0

Czy to znaczy, że nie mają jeszcze obydwaj podpisanych kontraktów w Drużnie seniorskiej ?

4

@Elvisek ty sie dopiero obudziles ? Chyba logiczne ze nie maja seniorskich kontraktow skoro jeden gra z nr28 a drugi z nr 30. W LL 1 zespoł musi miec nr od 1-25.

2

@Oskar28 Kwestia tego, kto na jaką listę jest zapisany jest bez znaczenia w kontekście grania, ale do zapisania na listę B są konkretne wymogi dotyczące wieku i stażu w klubie (jeśli nic nie pokręciłem). Tak więc grać i tak będą Ci, którzy mają grać, a z jakiej listy to żadna różnica.

3

@Oskar28 żeby być na liście rezerwowej trzeba spełnić odpowiednie warunki, jeśli nic się nie zmieniło to trzeba mieć do 21i być od trzech lat w klubie. Tych co tego nie spełniają lepiej wpisać na główną listę.

2

@KrwawiaceoczyVEB Nie wiedziałem, dziękuję, że mi o tym powiedziałeś.

2

Głęboko wierzę, że nowy kontrakt z Gavim to tylko formalność.

0

@mateusz395 ja też, oby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?