La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

40

Będzie u Leo double-double w Ligue1, leci jak burza z statami :))



@Pawel13sz @leviOsa @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @PatrychoO @Messibestplayerintheworld @Sysia11 @NeKenI @AFA90

9

@Lionel_Messi10 jak to mówią ,, skończył się", zupełne przeciwieństwo Portugalczyka z United biegającego z 7

7

@FCBMati10 Dziś mógł lekko hattrick mieć, bramkarz co wyciągał końcami palców ehh :/ a na dodatek rzut wolny z okna wyjął :/

7

@Lionel_Messi10 ale i tak Leo śmiga jak w zegarku, zresztą na mundialu myślę to udowodni :)

9

@FCBMati10 Mundial będzie jego i puchar trafi do rąk Leo :))

0

@FCBMati10 w zeszłym sezonie jednak ładnie Portugalczyk nastrzelał

1

@Lionel_Messi10 imo Neymar i Messi zgasną po mundialu, spinają się na mundial a potem będzie wyjebka w wyniku tego tworu i słusznie gdyby tak było

4

@trolownik no nastrzelał, jeden i drugi mieli podobne G+A na koniec sezonu, o jednym mówi się że jest ,, leśnym dziadkiem" i ,, skończył się". Drugi za to ,,Goat", ,, może grać do 40". Ja rozumiem ze Ligue 1 jest słabsza niż Premier League ale na litość boską, Messiego tak bardzo się nie docenia że to aż żenujące. Zresztą w tym sezonie juz wchodzi z przerobionym presezonem i widać efekty, za to Ronaldo może mieć u Ten Haaga ciężko

0

@czółkovsky Zobaczymy, takie gadanie forumowiczów to mi wisi kolo jajec. ;)

0

@FCBMati10 Messi jest młodszy.

0

@FCBMati10 Messi jest dużo młodszy, a w tym wieku rok to już dużo. A tu jest jednak więcej lat no i poziom ligi.

1

@koksik2700 i od lat gra lepiej niz Cr

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?