La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 984 Culés

10

Źródła klubowe twierdzą, że odejście Memphisa Depaya nie wystarczy, by zarejestrować Julesa Koundé.

- Wraz z odejściem Depaya zwolniłoby się około 12 milionów euro, ale La Liga żąda podwójnej kwoty za rejestrację.



Odejścia Aubameyanga, Desta i Umtitiego nie posuwają się do przodu.

Kłopoty kłopoty Barcelony..
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz @Kgorecki2500

0

@Kondziubarca lekkie tarapaty

konto usunięte

1

@Kondziubarca Z tym Umtitim to coś nie wierzę skoro wczoraj to było przyklepane xD

2

@Kondziubarca Mam nadzieję, że oprócz niego uda się jeszcze kupić tego Foytha bo pół roku/rok grać na PO Araujo albo Roberto to trochę słabo :/

1

@Kgorecki2500 Moje nadzieje spadły tylko do tego już żeby zarejestrować tego Kounde chociaż, bo widze że ciężary straszne..

2

@Kondziubarca zaraz się okaże, że Camp Nou musimy zastawić, żeby piłkarza zarejestrować. Tebas, Ty.......
A w Anglii się bawią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?